Customer Success Representative

Wrocław

Kim jest Customer Success Representative w Brand24? To osoba zorientowana na realizację celów, potrafiąca zmotywować się do działania, łatwo nawiązująca kontakty z potencjalnymi klientami oraz przekonywująca i kreatywnie prezentująca korzyści płynące z korzystania z narzędzia do monitorowania Brand24.

Twoje zadania:

  • Komunikacja elektroniczna z potencjalnym klientem w celu zaprezentowania możliwości, wartości oraz korzyści użytkowania narzędzia Brand24 oraz dalszych kierunków rozwoju
  • Pozyskiwanie klientów w kanale przychodzącym i wychodzącym
  • Opracowanie prezentacji sprzedażowych i analiz sprzedaży
  • Współpraca z zespołem wsparcia klienta
  • Aktywny udział w rozwój produktu i firmy

Co jest dla nas ważne:

  • Doskonała znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie, jak i piśmie
  • Rozwinięte umiejętności sprzedażowe – profesjonalna prezentacja produktu, techniki negocjacji, zrozumienie potrzeb klienta itp.
  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania doskonałych relacji z klientami
  • Doświadczenie w sprzedaży i / lub obsłudze klienta w branży internetowej / e-commerce
  • Lubisz rozmawiać i komunikować się z ludźmi
  • Jesteś pewny siebie, zaangażowany, samo motywujący się, wyznajesz zasadę „pracuj mądrzej, nie ciężej”
  • Dobra znajomość technologii takich jak systemy CRM i narzędzia Intercom.io
  • Mile widziana znajomość branży internetowej / SaaS

Co oferujemy:

  • Udział w projekcie o wysokiej rozpoznawalności na rynku
  • Atrakcyjny model wynagrodzenia (podstawa + prowizja od sprzedaży)
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • Inspirujące i stawiające wyzwania środowisko
  • Karta Multisport i program opieki zdrowotnej

Jesteś zainteresowany? Napisz w jaki sposób doradziłbyś nowej restauracji w Londynie korzystanie z monitoringu internetowego w celu pozyskania nowych klientów. Załącz odpowiedź do swojej aplikacji.

Interested In?