Junior Customer Care Specialist

Wrocław

Brand24 S.A. – spółka zajmująca się monitoringiem Internetu, poszukuje osoby do działu Customer Care Team na stanowisko Junior Customer Care Specialist

Opis stanowiska:

  • Bieżąca pomoc dla klientów Brand24
  • Budowanie długofalowych relacji z naszymi klientami (dajemy słowo, że są najlepsi na świecie!)
  • Optymalizowanie istniejących i tworzenie nowych projektów monitoringu w Brand24
  • Wsparcie dla działu Customer Care w codziennych zadaniach

Co oferujemy:

  • Uczestnictwo w uznanym na rynku projekcie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w gronie prawdziwych kozaczek i kozaków branży internetowej
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Szanse szybkiego rozwoju kariery zawodowej (dynamiczny rozwój firmy)

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest konieczne – szukamy osób, które chcą się uczyć i rozwijać pod naszą opieką
  • Umiejętności komunikacyjne online i offline
  • Znajomość mediów społecznościowych i środowiska internetowego
  • Znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację
  • Sumienność i inicjatywa

Mile widziane znajomość narzędzi do komunikacji online

Chętnie przeczytamy dedykowany list motywacyjny

Brzmi jak praca stworzona dla Ciebie? 🙂 Świetnie! Wyślij CV na adres michal.michurski@brand24.pl

Brzmi jak praca stworzona dla Ciebie? :) Świetnie! Wyślij CV na adres michal.michurski@brand24.pl. W tytule umieść nazwę stanowiska na które aplikujesz.